GLASSERVIS, 84 delar, "Elon" Edvin Ollers Kosta, 1900-tal.

123922. GLASSERVIS, 84 delar, "Elon" Edvin Ollers Kosta, 1900-tal.

Pantografierad dekor.

12 rödvin, höjd 12 cm.
12 vitvin, 11 cm.
12 grogg, 13 cm.
12 selter, 7,5 cm.
12 starkvin, 8,5 cm.
12 likör, 8 cm.
12 snaps, 9 cm.

Enstaka mindre nagg. Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pantografierad dekor.

12 rödvin, höjd 12 cm.
12 vitvin, 11 cm.
12 grogg, 13 cm.
12 selter, 7,5 cm.
12 starkvin, 8,5 cm.
12 likör, 8 cm.
12 snaps, 9 cm.

Antal besök: 1 122