EINAR KRÜGER. Olja på duk.

EINAR KRÜGER. Olja på duk.
1239228. EINAR KRÜGER. Olja på duk.

Interiör. Signerad. 41x34 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Interiör. Signerad. 41x34 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 231