VALTER GIBSON. Olja på pannå, signerad 1955.

123910. VALTER GIBSON. Olja på pannå, signerad 1955.

Mansfigur, 40 x 29 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mansfigur, 40 x 29 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 145