BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

12388. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Intarsia med rutfanér, bronsbeslag, längd 106, bredd 56, höjd 83,5 cm.

Slitage, stenskivan lagad, nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737