INGVAR OLSON. olja på pannå, signerad och daterad 1980.

123875. INGVAR OLSON. olja på pannå, signerad och daterad 1980.

"Havsglimtar". 39 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Havsglimtar". 39 x 53 cm.

Antal besök: 950