VAS, silver ,C.G. Hallberg, 166 gram.

1238364. VAS, silver ,C.G. Hallberg, 166 gram.

Höjd ca 17 cm.

Slitage,bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Slitage,bucklor.

Antal besök: 567