BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
123766. BYRÅ, 1800-tal.

Byrå, 6 lådor, alm,almrot, 1800-tal
Bredd 95 cm
Djup 49 cm
Höjd 147 cm.

Bruksslitage, fanersläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
123766. BYRÅ, 1800-tal.

Bredd 95 cm
Djup 49 cm
Höjd 147 cm.

Bruksslitage, fanersläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 342