BORDSLAMPOR, 2 st, slipat glas, 1920/30-tal.

12376. BORDSLAMPOR, 2 st, slipat glas, 1920/30-tal.

Höjd 35 resp. 37 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 resp. 37 cm.

Slitage.

Antal besök: 921