OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barnporträtt. Olja på pannå. Signerad E Gebert och daterad august 1956.

123746. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barnporträtt. Olja på pannå. Signerad E Gebert och daterad august 1956.

40x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x30 cm.

Antal besök: 1 032