DOCKSKÅPSMÖBLER, Dora Kuhn, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

1237263. DOCKSKÅPSMÖBLER, Dora Kuhn, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Bestående av möbler och diverse tillbehör.

Slitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Smärre skador.

Antal besök: 2 425