DOCKHUS, Viktoriansk stil, Comodo, Danmark. 2000-tal.

1236989. DOCKHUS, Viktoriansk stil, Comodo, Danmark. 2000-tal.

3 öppningsbara delar samt tak. Dockmöbler medföljer. Längd 85, bredd 41, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 092