DRYCKESHORN, 1910/20-tal.

DRYCKESHORN, 1910/20-tal.
123681. DRYCKESHORN, 1910/20-tal.

Höjd 60 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 1 098