STRÄNGINSTRUMENT, 1900-tal.

STRÄNGINSTRUMENT, 1900-tal.
1236667. STRÄNGINSTRUMENT, 1900-tal.

längd 66 cm, bredd 42 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 66 cm, bredd 42 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 730