SPEGELLAMPETTER TILL 2 LJUS, 2 st snarlika, förgyllt och bronserat trä och stuck, senempire/nyrokoko, 1800-talets mitt, dekor av druvrankor mm, 1 m oid Hallstämpel.
1236471. SPEGELLAMPETTER TILL 2 LJUS, 2 st snarlika, förgyllt och bronserat trä och stuck, senempire/nyrokoko, 1800-talets mitt, dekor av druvrankor mm, 1 m oid Hallstämpel.