STOLAR, ett par, samt bord, nyrokoko samt nyrokokostil, 1800/1900-tal.

123645. STOLAR, ett par, samt bord, nyrokoko samt nyrokokostil, 1800/1900-tal.

Valnöt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.

Bruksslitage.

Antal besök: 652