OKÄND KONSTNÄR. Orrar på mosse. Olja på duk. Signerad V.Ljungdahl samt daterad -51.

123638. OKÄND KONSTNÄR. Orrar på mosse. Olja på duk. Signerad V.Ljungdahl samt daterad -51.

67 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 100 cm.

Antal besök: 5 494