CARL BRANDT. Hus i solnedgång, olja på duk, signerad och daterad -1913.

123627. CARL BRANDT. Hus i solnedgång, olja på duk, signerad och daterad -1913.

91 x 72 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 72 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Antal besök: 1 150