KARL EINAR ANDERSSON. UTAN TITEL.

1236239. KARL EINAR ANDERSSON. UTAN TITEL.

Monogramsignerad, olja på duk 61x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 055