ERIK TRYGGELIN. St.Eriksbron, Stockholm, olja på duk, signerad och daterad 1924.

123608. ERIK TRYGGELIN. St.Eriksbron, Stockholm, olja på duk, signerad och daterad 1924.

19 x 30 cm.

Uppfodrad, smärre nålhål i ett hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 30 cm.

Antal besök: 2 577