TROMBON MED TILLHÖRANDE FODRAL, kunglig hovleverantör Ahlberg & Ohlsson, Stockholm.

123549. TROMBON MED TILLHÖRANDE FODRAL, kunglig hovleverantör Ahlberg & Ohlsson, Stockholm.

Troligen mässing och metall.

Repor. Ärgningar. Missfärgningar. Fodral med slitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen mässing och metall.

Antal besök: 2 193