ULF LUNDQUIST. Etsningar, 2 stycken, numrerade och signerade.

1235417. ULF LUNDQUIST. Etsningar, 2 stycken, numrerade och signerade.

Ca 12 x 11 cm, resp. 13 x 9,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 725