Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GUSTEN WIDEBÄCK. "Sensommar på Uppsalaslätten". Olja på pannå. Signerad G Widebäck.
123540. GUSTEN WIDEBÄCK. "Sensommar på Uppsalaslätten". Olja på pannå. Signerad G Widebäck.
32x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x39 cm.
Garpenhus Auktioner
2 510