Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
BORDSLAMPOR, 1 par, stengods, Rörstrand Ateljé, 1960-tal.
1235383. BORDSLAMPOR, 1 par, stengods, Rörstrand Ateljé, 1960-tal.
höjd ca 35 cm.
mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd ca 35 cm.
mindre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
733