OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. 16/1700-tal.

1235031. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. 16/1700-tal.

Ruinlandskap med personer. Osignerad. 42x56 cm.

Mindre ytslitage. Uppspänd på ny kilram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
Valvet
Antal besök: 808