SPARK, Vansbro Sparkfabrik, 1900-tal.

1234729. SPARK, Vansbro Sparkfabrik, 1900-tal.

Höjd 92 cm.

Rost på medarna.
Väderrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm.

Rost på medarna.
Väderrelaterat slitage.

Antal besök: 7 550