PARTI BURKAR, DOSOR och SKEDAR 7 st., trä, allmoge, 18/1900-tal.

12346. PARTI BURKAR, DOSOR och SKEDAR 7 st., trä, allmoge, 18/1900-tal.

Totalt 19 delar. Två skedar märkta 1878 resp. 1887. Högsta höjd 19,5 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 187