PEDER SEVERIN KRÖYER. Etsning.

1234168. PEDER SEVERIN KRÖYER. Etsning.

Självporträtt, signerad samt monogramsignerad samt daterad JAN i trycket 20,5x16 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 851