HYLLPLAN, 11 st, teak, stringmodell.

1234126. HYLLPLAN, 11 st, teak, stringmodell.

1 hyllplan, längd 77,5, djup 30 cm.
5 hyllplan, längd 77,5, bredd 20 cm.
5 hyllplan, "The Ladder shelf", String design AB, längd 77,5, bredd 20 cm.

Bruksslitage, repor, märken, förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 184