JULGRANSFOT, gjutjärn, 1900-tal.

1234074. JULGRANSFOT, gjutjärn, 1900-tal.

Fot 27 x 27 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fot 27 x 27 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 6 543