STOLAR, 6 st, Sven Markelius, 1930-tal.

123403. STOLAR, 6 st, Sven Markelius, 1930-tal.

Gjorda för Helsingborgs Konserthus 1931.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 846