SPEGEL samt tavlor 1900-2000-tal.

123392. SPEGEL samt tavlor 1900-2000-tal.

Oktogonal,fasettslipad spegel med guldram 72X51 cm, samt 2 inramade tryck, C:a 70X100 och 50X70 cm.

Något slitage på ramarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något slitage på ramarna.

Antal besök: 857