SOLGLASÖGON, "Shooter", Rayban.

123380. SOLGLASÖGON, "Shooter", Rayban.

Med bågar i gulmetall, etui medföljer.

Mindre repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor, bruksslitage.

Antal besök: 786