LASSE ÅBERG. Litografi, 2 st, signerad och numrerade 94/200 resp. 105/200.

123344. LASSE ÅBERG. Litografi, 2 st, signerad och numrerade 94/200 resp. 105/200.

"Homnege á Walt Disney", mått 49 x 67 cm. "Och dom korkade gick i hjälpklass", mått 67 x 49 cm.

Repa på en av ramarna. Bladen något gulnade. Tejpen på baksidan har lossat bitvis.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 7 154