VASER, glas, 2 st, bl.a. Vicke Lindstrand, Kosta.

123339. VASER, glas, 2 st, bl.a. Vicke Lindstrand, Kosta.

Underfång i blått med cirklar. Signerad Kosta 46085 Vicke Lindstrand. Höjd 17,5, diameter 9 cm. Vas, signerad, Orrefors 4203-221.

Bruksslitage. Avlagringar i bägge vaserna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 810