1233384. COLLIER, 14/18 K guld.

Länk 14 K guld med avslut av 18 K guld, längd 48 cm, vikt ca 26,8 gram.

Bruksslitage samt tryckskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1233384

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 370