ORIENTMATTA 154X260 cm, 1900-talets slut.

123329. ORIENTMATTA 154X260 cm, 1900-talets slut.

Pakistansk Bokhara,Ljusblå/beige färger.

Bruksslitage.Langetten med bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 988