SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

12330. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Längd 110, bredd 50 höjd 95 cm.

Slitage och skador. Nyckel ej tillhörande. Ett bakben av.

Gör en kostnadsfri värdering!
12330. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Antal besök: 670