MORTEL, gjutjärn, Sverige, 1700-tal.

123306. MORTEL, gjutjärn, Sverige, 1700-tal.

Mortel, gjutjärn,1700-tal
Höjd 16 cm
Diameter 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mortel, gjutjärn,1700-tal
Höjd 16 cm
Diameter 16,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 456