FÅTÖLJ "Jättepaddan", Carl Malmsten, 2000-tal.

123302. FÅTÖLJ "Jättepaddan", Carl Malmsten, 2000-tal.

OH Sjögren i Tranås, skyltmärkt. Röd klädsel med bladdekor. Lös plymå och nackkudde.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 4 138