BORDSARMATURER, ett par, Ewå Värnamo, 1900-talets mitt.

123257. BORDSARMATURER, ett par, Ewå Värnamo, 1900-talets mitt.

Mässingsstomme, röd frostlackerad plåt. Höjd ca 34 cm, ställbara.

Slitage, skador. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 790