CARL ANTON. Färglitografi, signerad och numrerad 101/300.

123242. CARL ANTON. Färglitografi, signerad och numrerad 101/300.

Kustlandskap, 36 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustlandskap, 36 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 338