SOFFBORD, Teak, Kurt Østervig för Jason Möbler, Denmark, 1960-tal.

123212. SOFFBORD, Teak, Kurt Østervig för Jason Möbler, Denmark, 1960-tal.

Bredd 129, djup 74, höjd 53 cm.

Slitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre repor.

Antal besök: 1 318