MATSERVIS, 56 dlr.

MATSERVIS, 56 dlr.
1231896. MATSERVIS, 56 dlr.

Matservis, 56 delar, vitt porslin med blått mönster, 12 tallrikar av varje sort och serveringsdelar, stämplat "Sone" Made in Japan.

Enstaka nagg kan förekomma, smuts, tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!
1231896. MATSERVIS, 56 dlr.

Antal besök: 990