SIDEBORD, ek, 1900-talets mitt.

1231894. SIDEBORD, ek, 1900-talets mitt.

Längd 124 cm. Djup 48 cm. Höjd 70 cm.

Fläckar och slitage förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 261