SIDEBOARD, modell 1058, Josef Frank, firma Svenskt Tenn.

123163. SIDEBOARD, modell 1058, Josef Frank, firma Svenskt Tenn.

Brännmärkt. Underrede i mahogny, oregelbunden skiva av almrot. Längd 76, bredd 42, höjd 47 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 4 095