BARSKÅP, trä/glas, 1900-tal.

BARSKÅP, trä/glas, 1900-tal.
1231461. BARSKÅP, trä/glas, 1900-tal.

höjd 148 cm, bredd 99 cm, djup 46 cm.

bruksslitage, nagg på en glashylla.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 943