BORDLAMPOR, ett par. 1970-tal.

123142. BORDLAMPOR, ett par. 1970-tal.

Bergboms B-018 i mässing. Längd 35, höjd 51 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 1 246