TAKLAMPA, PH-lampa, Poul Henningsen för Louis Poulsen.

12311. TAKLAMPA, PH-lampa, Poul Henningsen för Louis Poulsen.

Vitlackerad. Invändigt blå, röd samt lila.
Diameter ca 50, höjd ca 25 cm.

Bruksslitage, smärre, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre, repor.

Antal besök: 4 306