GUNNAR BRUSEWITZ. Motiv från Eskilstuna. Färglitografi. Signerad och daterad i plåten -80.

123106. GUNNAR BRUSEWITZ. Motiv från Eskilstuna. Färglitografi. Signerad och daterad i plåten -80.

Bildyta 21 x 26 cm.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21 x 26 cm.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 965