TIMER/STOPPUR, Junghans, märkt Sveriges Radio, 1930-talsdesign.

123075. TIMER/STOPPUR, Junghans, märkt Sveriges Radio, 1930-talsdesign.

Märkt Sveriges Radio. Höjd 25 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 3 955